KONST / Litografier / Litografi 15618382
nr 1561 8382
Jan Brazda
(1917-2011), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 20/50, daterad -54, Arkader. Bildmått: 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Jan Brazda, svensk målare och scenograf, född i Rom 1917, död 2011.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:13:26
1/9 01:09:09
Jan Brazda
Läs mer om Jan Brazda